Příjem a přenos léčivé síly

 

Můžeme ji vnímat, cítit, prožívat v jakémkoli okamžiku a na jakémkoli místě. Záleží jen na nás, pro co se rozhodneme, co chceme přijímat, na co se naladíme.

 
 

 

Pokud je člověk vyladěn ve svém vědomí na všelásku, stává se informačním kanálem přes který proudí duchovní vibrace všelásky, tak dochází k přirozenému propojení s proudem léčivých sil. 

 

Tento stav vyladění lidského vědomí na duchovní vibrace všelásky je hluboce očišťující a má silně pozitivní vliv na veškeré okolí. Duchovní vibrace všelásky mohou být dále přenášeny i skrze myšlenku a slovo. Na tuto skutečnost upozornil v padesátých letech 20. století v Německu Bruno Gröning.  Lidé se tehdy v jeho přítomnosti uzdravovali i z těch nejtěžších onemocnění. K uzdravením dochází ve spojení s jeho jménem i v dnešní době. K vnímání léčivé síly by měl dospět každý člověk sám, skrze vůli žít v jednotě s božími zákony a s přírodou. Mnohdy je však situace složitější, člověk se dostává do obtížných situací, je oslaben dlouho trvajícím chronickým onemocněním, pracovním vytížením, je otupen velkými dávkami léků aj., a tak potřebuje živý impuls k probuzení svého vnímání a cítění proudu vždy přítomné životní síly.  

 

Možnost příjmu léčivé síly

 

Po určité době mého duchovního úsilí mi byla dána schopnost oživovat toto vnímání a cítění proudu životní síly u druhých lidí i skrze nabitou staniolovou kouli. Nyní dávám k dispozici vážným zájemcům, kteří mají víru v Boha a vuli na sobě pracovat.

Tato koule je nabíjena v napojení na Boha, na princip Krista a ve spojení s Brunem Groningem. S Brunem Groningem jsem v intuitivním kontaktu, jsme spojeni ve smyslu propojení učitel a žák - dostávám informace, které mne formují, s tím je dále spojeno i výraznější propojení pro příjem léčivého proudu a energetické vyrovnávání u mě samotného, a s tím je dále spojena i schopnost přenášet tuto energii na staniolovou kouli.

Sílu můžete vnímat hned, po několika minutách i později,  anebo spontánně, ve chvíli kdy na příjem nebudete myslet. Záleží na momentální vnímavosti, která je u každého jiná.

Tato koule čistí a několikanásobně zesiluje aurické pole člověka a doplňuje energii na úroveň, která odpovídá úrovni jeho dosaženého duchovního a duševního vědomí. 

Svou žádost o tuto kouli můžete zasílat na email: leciva.sila@centrum.cz (tuto službu poskytuji zdarma - platí se pouze za poštovné a balné, tj. cca 70kč).

 
 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 

Vše, co si uvědomujeme, s tím se spojujeme.

 

 
 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Dotazy a reakce

Titulek: Poděkování Vložil: Lucie B. Datum: 07.08.2021

Ahoj, dobrý den. Můj vztah k Bohu se začal psát před asi dvema lety, kdy sem se po více jak dvaceti letech začala potkávat s Jirkou Sedláčkem. Bylo to osudové setkání, jelikož sem v té době řešila nejen zdravotní potíže. Díky Jirkovi sem začala maličkými krůčky měnit svůj postoj k životu, rodině a hlavně k Bohu. Jednoho dne sem i já byla obdarována koulí. Měla sem z jejího použití vyloženě strach, co se stane, jestli se vůbec něco stane... Neodvážila sem se ji použít do té doby, než sem měla jeden den urputnou bolest hlavy a stavy na zvracení. Úleva přišla vlastně skoro okamžitě. Zvracet se mi už nechtělo a bolest hlavy ustupovala. Dekujme Bohu a Brunovi, že dokáží přes dalšího člověka zprostředkovat úlevu nám všem. Já hlavně děkuji Jirkovi, že je tak úžasným člověkem a stále nezištně pomáhá ....

Titulek: poděkování Vložil: Veronika Datum: 01.03.2021

Dobrý den pane Sedlacku,
Dekuji za vysvětlení. Koule umocňuje energii v mem těle, citim vetsi teplo až horko v celém těle, laskavost a laskyplnnost, které ke mne proudí. Hned po jejím uchopení jsem cítila úlevu v levé ruce, lopatce a rameni.Více si uvědomuji muj zamer byt napojena na moji energii do me vloženou z boziho pořádku.
Jeste jednou moc dekuji a Srdecne zdravim do Tábora. Mejte se pekne.
S úctou, Veronika K.

Titulek: Alobalová koule Vložil: A. Hrabětová Datum: 24.08.2020

Krásný dobrý den pane Sedláčku, moc moc děkuji za Vaši kouli, včera večer jsem jí poprvé použila. Po chvíli nádherné pozitivní teplé vibrace po celém těle, poté se
změnily na příjemné chladivé, ale opravdu nádhera. Na některých místech
v těle, kde mě někdy bolí nebo mám teď jednu modřinu, jsem cítila trochu
intenzivněji práci Světla. Chvíli jsme kouli držela i naší fence u zad, má problém s ploténkou, na začátku se zachvěla, asi jak to začalo proudit, ale pak ležela a ani se
nehnula. Dnes se zase těším až si večer lehnu a napojím se na Světlo, Lásku...

Titulek: Staniolová koule Vložil: Soňa Mizerová Datum: 28.06.2020

Prosím o info kde si mohu objednat staniolovou kouli děkuji za odpovět

Titulek: Re: Staniolová koule Vložil: Jiří Sedláček Datum: 03.07.2020

Dobrý den, můžete mne kontaktovat na email: leciva.sila@centrum.cz

Titulek: léčivá síla Vložil: Leona Datum: 27.01.2020

Chci pravdivě zveřejnit prožitek při držení koule. Když jsem držela kouli, tak jsem nejprve cítila mravenčení a postupně prozařování celým tělem s příjemným teplem a pocitem radosti uvnitř sebe. Věřím, že když má někdo schopnost se spojit s vyšší energií, tak to v té kouli je obsaženo. Každý má možnost se o tom přesvědčit.

Titulek: poděkování Vložil: Rostislav Datum: 10.07.2019

Dobrý den vážený pane Sedláčku.
Jsem Vám moc vděčný za zaslání staniolové koule.Dnes odpledne jsem
při Einstelen díky této kouli prožil úžasné, dosud nepoznané pocity
- přímé napojení na boží sílu a energii, dodávanou skrze Bruno Groninga.

Ještě jednou moc děkuji.

Titulek: Poděkování Vložil: Petr N. Datum: 17.05.2017

Drahý pane Sedláček, přes Sonu se ke mě dostala vaše nabitá koule. Jsem dost překvapen její účinností. Děkuji i za postup přijímání této energie, to se dá samozřejmě využívat kdykoliv a kdekoliv.

Titulek: Liéčivá sila Vložil: Margita Datum: 30.03.2017

Včera som túto nádhernú guľu plne využívala pri einstellen prúdila vyššia sila. Tiež keď ju zoberiem do ruky je to cítiť. Áno, ako ste uviedla sila prúdi a je k nájdeniu pre každého a kedykoľvek. Domnievam sa, že prostredníctvom tejto gule je toto prepojenie silnejšie resp. rýchlejšie a možno aj v oslabenom stave človeka dobre slúžiace. Tak toľko som Vám ešte chcela povedať z môjho prežitia a pocitov.

Titulek: léčivá koule Vložil: Jiří D. Datum: 29.03.2017

Milý můj jmenovče, mnohokrát děkuji za léčivou kouli, kterou mě předala Vaše maminka na hodině společenství. Mohu potvrdit výrazné zlepšení svého zdravotního stavu -lépe spím, znormalizoval se mi tl i cholesterol. Zejména se mi však výrazně zlepšil stav operovaného kolena. Poté, kdy sem kouli uchopil do ruky jsem krátce na to pocítil v operovaném koleni velmi výrazné bolesti, které by jako ve vlnách prostupovaly kolenním kloubem. Nepochybně se jednalo o regulace. To se několikrát opakovalo. Poté, kdy regulace přestaly , se pohyblivost kolena velmi zlepšila. Mnohokrát děkuji a prosím o zaslání ještě dvou koulí pro své dvě dcery, stejnou cestou, jako v prvním případě
Děkuji a zdravím. Jiří

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

 

"Já i nekonečný Duch Života, jsme jedno. Já, tedy jako duch, jako bytost duchovní, nemohu ve své skutečné přirozenosti připustit nemoci. Otvírám nyní své tělo, v němž se uchytila choroba, otvírám je plně vtékajícímu proudu Života Nekonečného. Ten život nyní, právě teď plyne a proudí mým tělem a uzdravuje mne."

                                                                                                  (V souzvuku s nekonečnem - Ralp Waldo Trine)