Příjem a přenos léčivé síly

 

Můžeme ji vnímat, cítit, prožívat v jakémkoli okamžiku a na jakémkoli místě. Záleží jen na nás, pro co se rozhodneme, co chceme přijímat, na co se naladíme.

 
 
 

Naše důvěra v působení léčivých sil Zdroje nás propojuje do oblasti jednoty duchovního principu s principem božským. K výraznějšímu propojení dochází ve chvíli, kdy si uvědomujeme vyzařování Zdroje životní síly, a kdy udržujeme svou pozornost ve směru ke Zdroji životní síly.

 

Tuto skutečnost podporuje trvalé a hluboké vnitřní zklidnění. Vnímání lásky, důvěra v Boha, přivádí duši i fyzickému tělu léčivou sílu Zdroje. Léčivá síla prozařuje a hluboce harmonizuje každého člověka, který Ji chce vnímat. Přijímat léčivou sílu Zdroje svým duchem, svou duší i svým fyzickým tělem je dáno každému z nás. 

 

Dělejme to!

 
"Na počátku bylo Slovo a to Slovo bylo u Boha a to Slovo bylo Bůh. To bylo na počátku u Boha. Všechno povstalo skrze něja bez něj nepovstalo nic, z toho co je. V něm byl života ten život byl světlem lidí. A to světlo svítí ve tmě a tma je nepohltila." Jan 1, 1-5
 

'SLOVO'

Harmonie a Rovnováha božského světa

'SVĚTLO' 

Harmonie a Rovnováha duchovního světa

'ENERGIE'

Harmonie a Rovnováha hmotného světa

 
 

 

Obrázek ukazuje na spojení lidského ducha s rovinou duchovní dimenze a s principem božským.


Lidský duch (fialový kruh) se zachvívá v rezonanci s vyzařováním božského světa (zlatý kruh). Tato rezonance duchovního principu s principem božským působí oživení duchovních, mentálních i emočních struktur v úrovni lidské duše. Tyto struktury vyzařují dále do úrovně fyzického těla člověka (červený kruh). Chceme-li se zbavit následků nevědomosti, měli bychom žít v přirozené odpovědnosti k vyššímu principu života, k Bohu, a v této odpovědnosti vnímat řád vyšších duchovních hodnot, tj. řád duchovní dimenze ke které svou podstatou náležíme. Naše duše i tělo se tak postupně zbavuje všech zátěží, dochází k celkovému uzdravení.

 

Vše, co si uvědomujeme, s tím se spojujeme.

 
 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Příjem a přenos léčivé síly

 

            Pokud je člověk vyladěn ve svém vědomí na všelásku, stává se informačním kanálem přes který proudí duchovní vibrace všelásky, tak dochází k přirozenému propojení s proudem léčivých sil. Tento stav vyladění lidského vědomí na duchovní vibrace všelásky je hluboce očišťující a má silně pozitivní vliv na veškeré okolí. Duchovní vibrace všelásky mohou být dále přenášeny i skrze myšlenku a slovo. Na tuto skutečnost upozornil v padesátých letech 20. století v Německu Bruno Gröning.  Lidé se tehdy v jeho přítomnosti uzdravovali i z těch nejtěžších onemocnění. K uzdravením dochází ve spojení s jeho jménem i v dnešní době.
            K vnímání léčivé síly by měl dospět každý člověk sám, skrze vůli žít v jednotě s božími zákony a s přírodou. Mnohdy je však situace složitější, člověk se dostává do obtížných situací, je oslaben dlouho trvajícím chronickým onemocněním, pracovním vytížením, je otupen velkými dávkami léků aj., a tak potřebuje živý impuls k probuzení svého vnímání a cítění. Já sám mám dobrou zkušenost s příjmem léčivé síly skrze staniolovou kouli, nabitou léčivou silou. Jsem schopen, v napojení na Zdroj životní síly, tuto léčivou sílu zde na Zemi zpřítomňovat a předávat nemocným a pomoc hledajícím. Nyní dávám k dispozici vážným zájemcům, kteří mají víru v Boha a věří v pomoc touto cestou. Svou žádost o tuto kouli můžete zaslat na email: leciva.sila@centrum.cz (tuto službu poskytuji zdarma - platí se pouze za poštovné a balné, tj. cca 60kč).

 

 

Tato koule byla vytvořena ve stavu přirozené rezonance lidského ducha s principem božským a s přírodou, nese vysoké duchovní vibrace a s nimi spojený léčivý proud. Tyto vibrace působí v systému energií lidské bytosti určité doplnění, přirozeně harmonizují, působí léčivě.

 

    

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

Dotazy a reakce

Titulek: Staniolová koule Vložil: Soňa Mizerová Datum: 28.06.2020

Prosím o info kde si mohu objednat staniolovou kouli děkuji za odpovět

Titulek: Re: Staniolová koule Vložil: Jiří Sedláček Datum: 03.07.2020

Dobrý den, můžete mne kontaktovat na email: leciva.sila@centrum.cz

Titulek: léčivá síla Vložil: Leona Datum: 27.01.2020

Chci pravdivě zveřejnit prožitek při držení koule. Když jsem držela kouli, tak jsem nejprve cítila mravenčení a postupně prozařování celým tělem s příjemným teplem a pocitem radosti uvnitř sebe. Věřím, že když má někdo schopnost se spojit s vyšší energií, tak to v té kouli je obsaženo. Každý má možnost se o tom přesvědčit.

Titulek: poděkování Vložil: Rostislav Datum: 10.07.2019

Dobrý den vážený pane Sedláčku.
Jsem Vám moc vděčný za zaslání staniolové koule.Dnes odpledne jsem
při Einstelen díky této kouli prožil úžasné, dosud nepoznané pocity
- přímé napojení na boží sílu a energii, dodávanou skrze Bruno Groninga.

Ještě jednou moc děkuji.

Titulek: Poděkování Vložil: Petr N. Datum: 17.05.2017

Drahý pane Sedláček, přes Sonu se ke mě dostala vaše nabitá koule. Jsem dost překvapen její účinností. Děkuji i za postup přijímání této energie, to se dá samozřejmě využívat kdykoliv a kdekoliv.

Titulek: Liéčivá sila Vložil: Margita Datum: 30.03.2017

Včera som túto nádhernú guľu plne využívala pri einstellen prúdila vyššia sila. Tiež keď ju zoberiem do ruky je to cítiť. Áno, ako ste uviedla sila prúdi a je k nájdeniu pre každého a kedykoľvek. Domnievam sa, že prostredníctvom tejto gule je toto prepojenie silnejšie resp. rýchlejšie a možno aj v oslabenom stave človeka dobre slúžiace. Tak toľko som Vám ešte chcela povedať z môjho prežitia a pocitov.

Titulek: léčivá koule Vložil: Jiří D. Datum: 29.03.2017

Milý můj jmenovče, mnohokrát děkuji za léčivou kouli, kterou mě předala Vaše maminka na hodině společenství. Mohu potvrdit výrazné zlepšení svého zdravotního stavu -lépe spím, znormalizoval se mi tl i cholesterol. Zejména se mi však výrazně zlepšil stav operovaného kolena. Poté, kdy sem kouli uchopil do ruky jsem krátce na to pocítil v operovaném koleni velmi výrazné bolesti, které by jako ve vlnách prostupovaly kolenním kloubem. Nepochybně se jednalo o regulace. To se několikrát opakovalo. Poté, kdy regulace přestaly , se pohyblivost kolena velmi zlepšila. Mnohokrát děkuji a prosím o zaslání ještě dvou koulí pro své dvě dcery, stejnou cestou, jako v prvním případě
Děkuji a zdravím. Jiří

Titulek: Liečivá guľa Vložil: Dana G. Datum: 09.02.2017

Dobrý večer pán Sedláček, srdečne vás zdravím a úprimne ďakujem za darček k narodeninám. Dokonalé načasovanie. Guľu som dostala presne na svoje narodeniny. Urobila mi veľkú radosť, dnes som ju mala v práci /domov dôchodcov/ a vnímanie liečivých energií bolo prekvapujúco silné. Tiež sme mali dnes večer stretnutie kruhu priateľov BG a všetky sme sa tešili a intenzívne prežívali heilstrom. Pán Sedláček, srdečne vám ďakujem za guľu a tiež aj za vašu ochotu pomáhať a otvorené srdiečko. Vďaka Pánu Bohu, Brunovi Groningovi a Vám. Dana G.

Titulek: John Vložil: Smithk99 Datum: 25.10.2016

Someone essentially help to make significantly posts I might state. This is the first time I frequented your web page and so far? I surprised with the research you made to create this actual submit amazing. Magnificent activity! eeddcakfcfegdfkg

Titulek: Nevim zda věřit tomu co se tu pise. Vložil: Josef Datum: 22.12.2015

Zdravim vsechny kdo věři v Ježiše Krista v naseho pána. Je spoustu duležitých lidi ktere bych chtěl nějak potěšit se uzdravit drive, než později, a to jen z duvodu že neni moc času. Mám na smrt nemocnou matku, je po operaci mozku kdy ji museli několikrat hlavu otevirat. S tohu částečně oslepla,stratila čich, chut, hmat, atd. Jeji smysli jsou fuč. Má matka je věrná katolička a miluje našeho pána ze všech syl. Do toho dost pribrala, ma sylný zvýš. cukr je diabet. pichá si inzl. a to má 51,let a timto vsim trpý už spoustu let. Věřime že ji náš pán uzdravil natolik, že mu jsme vděčný za tohle všechno. Je toho spoustu co bych vám mohl vyprávět o nas, a co se týče Pána naseho. Co ta koule jak mam verit v nejakou kouli? kdo byl vlastně tento muž? S pozdravem a s požehnánim Josef.

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

 
"Já i nekonečný Duch Života, jsme jedno. Já, tedy jako duch, jako bytost duchovní, nemohu ve své skutečné přirozenosti připustit nemoci. Otvírám nyní své tělo, v němž se uchytila choroba, otvírám je plně vtékajícímu proudu Života Nekonečného. Ten život nyní, právě teď plyne a proudí mým tělem a uzdravuje mne."
                                                                                                  (V souzvuku s nekonečnem - Ralp Waldo Trine)