Příjem a přenos léčivé síly

 

Můžeme ji vnímat, cítit, prožívat v jakémkoli okamžiku a na jakémkoli místě. Záleží jen na nás, pro co se rozhodneme, co chceme přijímat, na co se naladíme.

 
 

 

Pokud je člověk naladěn ve svém vědomí na boží přítomnost, pokud vnímá boží přítomnost i skrze přírodu, stává se přirozenou součástí této přítomnosti, stává se tak informačním kanálem přes který proudí ty nejvyšší duchovní vibrace, tak dochází k přirozenému propojení s proudem léčivých sil. 

 

Tento stav naladění lidského vědomí je hluboce očišťující a má silně pozitivní vliv na veškeré okolí. Může být dále přenášen i skrze myšlenku a slovo. Na tuto skutečnost upozorňoval v padesátých letech 20. století Bruno Gröning. Lidé se tehdy v jeho přítomnosti uzdravovali i z těch nejtěžších onemocnění. K uzdravením dochází ve spojení s jeho jménem i v dnešní době. 

K vnímání léčivé síly by měl dospět každý člověk sám, skrze vůli žít v jednotě s božími zákony a s přírodou. Mnohdy je však situace složitější, člověk se dostává do obtížných situací, je oslaben dlouho trvajícím chronickým onemocněním, pracovním vytížením, je otupen velkými dávkami léků aj., a tak potřebuje živý impuls k probuzení svého vnímání a cítění proudu vždy přítomné životní síly.  

 

Možnosti příjmu léčivé síly

 

Po určité době mého duchovního úsilí mi byla dána schopnost naladit se na léčivý proud a zpřítomnit si tento proud. Zjistil jsem, že k přenosu této síly může docházet i skrze myšlenku a slovo, a že ji lze dále šířit i skrze předměty ovlivněné myšlenkou a slovem. 

 

STANIOLOVÁ KOULE

 

Sílu můžete vnímat okamžitě, anebo po několika minutách i později, anebo i zcela  spontánně, ve chvíli kdy na příjem nebudete myslet. Záleží na momentální vnímavosti, která je u každého jiná. Jde o výrazný impuls k propojení k přítomným léčivým silám. K aktivizaci koule dochází skrze mou víru a přesvědčení o přítomnosti léčivých sil a skrze mé přesvědčení o přítomnosti zlatého paprsku Ježíše Krista. 

 

Tato koule čistí a několikanásobně zesiluje aurické pole člověka a doplňuje energii na úroveň, která odpovídá úrovni jeho dosaženého duchovního a duševního vědomí. 

 

Svou žádost o tuto kouli můžete zasílat na email: leciva.sila@centrum.cz (tuto službu poskytuji zdarma - platí se pouze za poštovné,cca 90kč, na Slovensko 130kč).

 

Léčivé vyzařování obrázku staniolové koule

Rád bych vyhověl všem kteří hledají pomoc, a tak jsem hledal i jiné cesty jak dostat tento impuls k většímu počtu lidí. Ukazuje se, že k naladění na příjem léčivé síly stačí vytisknot barevnou kopii obrázku koule, která je níže na těchto stránce. Stačí dívat se na tento obrázek a držet jej oběma rukama. Tím dojde ke spojení obvodu a k zesílení léčení skrze srdeční centrum. 
 
 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 

Vše, co si uvědomujeme, s tím se spojujeme.

 

 
 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Jak si udržet zdraví

Mé poznání je, zdraví je spojeno s vnitřním nastavením člověka. Pokud člověk změní na základě své svobodné vůle své vnitřní nastavení, změní se i jeho energie. Když se naladíme na životní proud, který je přítomen všude, tzn. prochází vším, jako projev nejvyšší lásky boží, stáváme se součástí tohoto mysteria. Zkusme se zklidnit a myslet v sobě ZDRAVÍ a vyslovovat slovo zdraví. Tato myšlenka i slovo má svou energii, ta bude vstupovat do systému energií naší duše i těla a postupně se v nás i prosadí. Pokud to budeme dělat pravidelně, ustoupí postupně všechny možné zátěže myšlenkové a psychické povahy, které se u nás zdržovaly a tím blokovaly přívod vesmírné a léčivé energie a zdraví. Náš stav se brzy zlepší. 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dotazy a reakce

Titulek: poděkování Vložil: Lucie S. Datum: 13.07.2024

Dobrý den,
s odstupem cca dvou týdnů bych vám chtěla napsat, jak na mě vámi zaslaná koule působí. Vždycky, když ji vezmu do ruky, cítím v těle proud energie a takové lehké brnění, jako by tělo najednou ožilo a je více cítit, že je více živé. To je úžasné, protože energie mi v poslední době chyběla. Ze začátku mě taky vždycky začala pobolívat pravá strana hlavy a já mívám s bolestmi hlavy také problémy. Celkově cítím v posledních dnech více energie a méně často mě bolí hlava. Je opravdu super, že jakoby ta koule neztrácela svou sílu, ale dá se k ní opakovaně vracet. Navíc, když si člověk vezme do ruky a vnímá svoje tělo, vlastně je to určitý druh meditace a času se sebou a to pomáhá taky. Takže to kombinuju ještě s jinými způsoby práce se sebou a moc mě to baví.

Tak to budu dále pozorovat a vám hrozně moc děkuju za to, co děláte. Jsem moc vděčná. Opatrujte se a přeju krásné léto.

Lucie

Titulek: Pocity při kontaktu s koulí Vložil: Hilda Datum: 01.07.2024

Zdravím vás p.Jiří. Děkuji za kouli. Po rozbalení jsem cítila energiii lehké teplo. Které bylo intenzivní a rozlévalo se po celém těle. Asi po 5 min se přidalo mrazení a nádherný pocit od nohou až po hlavu. Jako bych nebyla tady tohle neumím zřejmě popsat. Moc Vám děkuji povedlo se vám napojit úžasná práce bez pochyb. Moc zdravím H

Titulek: Účinek Vložil: Hana M. Datum: 19.05.2024

Účinek se dostavil okamžitě, cítila jsem velkou lehkost v těle a pociťuji, že probíhá ozdravný proces.
Velmi děkuji.
Mějte se moc hezky.
S pozdravem Hana

Titulek: zkušenost s přijímáním léčivé síly Vložil: Marie S. Datum: 15.05.2024

Milý pane Jiří.Moc vám děkuji za zaslání staniolove koule. Měla jsem tu vnuka,tak jsem neměla klid na zkoušku.Hned jsem kouli vyzkoušela, když syn malého odvezl. Byla jsem ve velkém údivu,jak během chvilky mé studené ruce byly teplé, až horké.Opravdu se ta božská energie násobí.Jsem moc ráda, že ji mám a ještě jednou vám moc děkuji.Marie

Titulek: Léčivá koule Vložil: Ludmila Šléglová Datum: 19.04.2024

Moc prosim o léčivou kouli ,kde je možné ji objednat Děkuji

Titulek: Re: Léčivá koule Vložil: Jiří Datum: 15.05.2024

Dobrý den, milá Ludmilo. Nahoře na liště najdete KONTAKT, tam je e-mail adresa pro objednání. Je třeba uvést korespondenční adresu. Děkuji

Titulek: léčení skrze obrázek koule Vložil: Marcela Datum: 22.04.2023

Dobrý den, pane Sedláčku,

velmi Vám děkuji za odpověď a návod. Dnes mi konečně manžel vytisknul a večer přinesl barevný obrázek koule z Vašich webových stránek - doma mám jen černobílou tiskárnu.
Když jsem obrázek uchopila do obou rukou, okamžitě mě zahalil velmi příjemný pocit a vlna na srdeční čakru a operované místo - jizvu. Jakmile Váš obrázek vezmu do rukou, léčivá vlna se dostaví do pár vteřin - tolik z něj čiší energie. Tak moc Vám za to děkuji!

Titulek: uzdravení Vložil: Květoslava J. Datum: 14.11.2022

Milý pane Sedláček ,tak asi před rokem jsem jste mi poslal kouličku ze staniolu ,moc děkuji měla jsem jít na operaci nohou nakonec se nekonala(žilní zatížení) koulička pomohla a zavedla do kruhu přátel Bruna Groninga :-) vždy cítím krásnou jemnou brnivou energii z dlaně do celého těla a vše se zlepšuje ,kuličku si odkládám na fotografii Bruna . Moc vám děkuji z celého srdce za tuto kuličku a přeji jen to nejkrásnější.....s pozdravem

Titulek: Re: uzdravení Vložil: Markéta Gulickx Datum: 15.11.2023

Příjemný večer Vám přeji, pane Sedláčku, až teď jsem se dozvěděla o léčivé staniolove kouli nabité léčivou silou pana Bruna Groninga a mám velký zájem si ji zakoupit. Prosím o zaslání informací o možnosti zaslání zásilky na dobírku. Předem Vám děkuji Markéta G.

Titulek: Staniolová koule Vložil: Daniela Datum: 05.02.2022

Úžasná energie, po nemoci mně doslova zvedla z postele a změnila jsem i jídelníček.
Vřele doporučuji, ale pozor na své okolí, kterému se svěříte a které vám může ten léčivý proud přerušit svojí úrovní nepochopení. Všechno vzácné si třeba chránit

1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Odkaz: Léčivá síla