Příjem a přenos léčivé síly

 

Můžeme ji vnímat, cítit, prožívat v jakémkoli okamžiku a na jakémkoli místě. Záleží jen na nás, pro co se rozhodneme, co chceme přijímat, na co se naladíme.

 
 

 

Pokud je člověk naladěn ve svém vědomí na všelásku, stává se informačním kanálem přes který proudí duchovní vibrace všelásky, tak dochází k přirozenému propojení s proudem léčivých sil. 

 

Tento stav naladění lidského vědomí na duchovní vibrace všelásky je hluboce očišťující a má silně pozitivní vliv na veškeré okolí. Duchovní vibrace všelásky mohou být dále přenášeny i skrze myšlenku a slovo. Na tuto skutečnost upozorňoval v padesátých letech 20. století Bruno Gröning. Lidé se tehdy v jeho přítomnosti uzdravovali i z těch nejtěžších onemocnění. K uzdravením dochází ve spojení s jeho jménem i v dnešní době. 

K vnímání léčivé síly by měl dospět každý člověk sám, skrze vůli žít v jednotě s božími zákony a s přírodou. Mnohdy je však situace složitější, člověk se dostává do obtížných situací, je oslaben dlouho trvajícím chronickým onemocněním, pracovním vytížením, je otupen velkými dávkami léků aj., a tak potřebuje živý impuls k probuzení svého vnímání a cítění proudu vždy přítomné životní síly.  

 

Možnosti příjmu léčivé síly

 

Po určité době mého duchovního úsilí mi byla dána schopnost naladit se na léčivý proud a zpřítomnit si tento proud. Zjistil jsem, že k přenosu této síly může docházet i skrze myšlenku a slovo, a že ji lze dále šířit i skrze předměty ovlivněné myšlenkou a slovem. 

 

STANIOLOVÁ KOULE

 

Sílu můžete vnímat okamžitě, anebo po několika minutách i později, anebo i zcela  spontánně, ve chvíli kdy na příjem nebudete myslet. Záleží na momentální vnímavosti, která je u každého jiná. Jde o výrazný impuls k propojení k přítomným léčivým silám. K aktivizaci koule dochází skrze mou víru a přesvědčení o přítomnosti léčivých sil a skrze mé přesvědčení o přítomnosti zlatého paprsku Ježíše Krista. 

 

Tato koule čistí a několikanásobně zesiluje aurické pole člověka a doplňuje energii na úroveň, která odpovídá úrovni jeho dosaženého duchovního a duševního vědomí. 

 

Svou žádost o tuto kouli můžete zasílat na email: leciva.sila@centrum.cz (tuto službu poskytuji zdarma - platí se pouze za poštovné,cca 80kč, na Slovensko 130kč).

 

Léčivé vyzařování obrázku staniolové koule

Rád bych vyhověl všem kteří hledají pomoc, a tak jsem hledal i jiné cesty jak dostat tento impuls k většímu počtu lidí. Ukazuje se, že k naladění na příjem léčivé síly stačí vytisknot barevnou kopii obrázku koule, která je níže na těchto stránce. Stačí dívat se na tento obrázek a držet jej oběma rukama. Tím dojde ke spojení obvodu a k zesílení léčení skrze srdeční centrum. 
 
 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 

Vše, co si uvědomujeme, s tím se spojujeme.

 

 
 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Dotazy a reakce

Titulek: léčení skrze obrázek koule Vložil: Marcela Datum: 22.04.2023

Dobrý den, pane Sedláčku,

velmi Vám děkuji za odpověď a návod. Dnes mi konečně manžel vytisknul a večer přinesl barevný obrázek koule z Vašich webových stránek - doma mám jen černobílou tiskárnu.
Když jsem obrázek uchopila do obou rukou, okamžitě mě zahalil velmi příjemný pocit a vlna na srdeční čakru a operované místo - jizvu. Jakmile Váš obrázek vezmu do rukou, léčivá vlna se dostaví do pár vteřin - tolik z něj čiší energie. Tak moc Vám za to děkuji!

Titulek: uzdravení Vložil: Květoslava J. Datum: 14.11.2022

Milý pane Sedláček ,tak asi před rokem jsem jste mi poslal kouličku ze staniolu ,moc děkuji měla jsem jít na operaci nohou nakonec se nekonala(žilní zatížení) koulička pomohla a zavedla do kruhu přátel Bruna Groninga :-) vždy cítím krásnou jemnou brnivou energii z dlaně do celého těla a vše se zlepšuje ,kuličku si odkládám na fotografii Bruna . Moc vám děkuji z celého srdce za tuto kuličku a přeji jen to nejkrásnější.....s pozdravem

Titulek: Re: uzdravení Vložil: Markéta Gulickx Datum: 15.11.2023

Příjemný večer Vám přeji, pane Sedláčku, až teď jsem se dozvěděla o léčivé staniolove kouli nabité léčivou silou pana Bruna Groninga a mám velký zájem si ji zakoupit. Prosím o zaslání informací o možnosti zaslání zásilky na dobírku. Předem Vám děkuji Markéta G.

Titulek: Staniolová koule Vložil: Daniela Datum: 05.02.2022

Úžasná energie, po nemoci mně doslova zvedla z postele a změnila jsem i jídelníček.
Vřele doporučuji, ale pozor na své okolí, kterému se svěříte a které vám může ten léčivý proud přerušit svojí úrovní nepochopení. Všechno vzácné si třeba chránit

Titulek: poděkování Vložil: Kateřina Datum: 03.11.2021

Dobré poledne pane Sedláčku.
koule přišla v naprostém pořádku. Předevčírem večer při přijímání léčivého proudu celé mé tělo najednou polilo horko. Objevil se pocit naprosto těžkých rukou, pak i nohou. Myslela jsem si, že vůbec nedokážu zvednout ruce ze stehen. Pocit byl úžasný. Tolik energie v mém těle.... Když jsem si lehla do postele, tak mi najednou začala být zima... Nevím, co to vše přesně znamená, ale pocity se nedají popsat. Znovu vám musím poděkovat za vše, co pro lidi děláte.
Krásný den přeji Kateřina

Titulek: Poděkování Vložil: Lucie B. Datum: 07.08.2021

Ahoj, dobrý den. Můj vztah k Bohu se začal psát před asi dvema lety, kdy sem se po více jak dvaceti letech začala potkávat s Jirkou Sedláčkem. Bylo to osudové setkání, jelikož sem v té době řešila nejen zdravotní potíže. Díky Jirkovi sem začala maličkými krůčky měnit svůj postoj k životu, rodině a hlavně k Bohu. Jednoho dne sem i já byla obdarována koulí. Měla sem z jejího použití vyloženě strach, co se stane, jestli se vůbec něco stane... Neodvážila sem se ji použít do té doby, než sem měla jeden den urputnou bolest hlavy a stavy na zvracení. Úleva přišla vlastně skoro okamžitě. Zvracet se mi už nechtělo a bolest hlavy ustupovala. Dekujme Bohu a Brunovi, že dokáží přes dalšího člověka zprostředkovat úlevu nám všem. Já hlavně děkuji Jirkovi, že je tak úžasným člověkem a stále nezištně pomáhá ....

Titulek: poděkování Vložil: Veronika Datum: 01.03.2021

Dobrý den pane Sedlacku,
Dekuji za vysvětlení. Koule umocňuje energii v mem těle, citim vetsi teplo až horko v celém těle, laskavost a laskyplnnost, které ke mne proudí. Hned po jejím uchopení jsem cítila úlevu v levé ruce, lopatce a rameni.Více si uvědomuji muj zamer byt napojena na moji energii do me vloženou z boziho pořádku.
Jeste jednou moc dekuji a Srdecne zdravim do Tábora. Mejte se pekne.
S úctou, Veronika K.

Titulek: Alobalová koule Vložil: A. Hrabětová Datum: 24.08.2020

Krásný dobrý den pane Sedláčku, moc moc děkuji za Vaši kouli, včera večer jsem jí poprvé použila. Po chvíli nádherné pozitivní teplé vibrace po celém těle, poté se
změnily na příjemné chladivé, ale opravdu nádhera. Na některých místech
v těle, kde mě někdy bolí nebo mám teď jednu modřinu, jsem cítila trochu
intenzivněji práci Světla. Chvíli jsme kouli držela i naší fence u zad, má problém s ploténkou, na začátku se zachvěla, asi jak to začalo proudit, ale pak ležela a ani se
nehnula. Dnes se zase těším až si večer lehnu a napojím se na Světlo, Lásku...

Titulek: Staniolová koule Vložil: Soňa Mizerová Datum: 28.06.2020

Prosím o info kde si mohu objednat staniolovou kouli děkuji za odpovět

Titulek: Re: Staniolová koule Vložil: Jiří Sedláček Datum: 03.07.2020

Dobrý den, můžete mne kontaktovat na email: leciva.sila@centrum.cz

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

 

"Já i nekonečný Duch Života, jsme jedno. Já, tedy jako duch, jako bytost duchovní, nemohu ve své skutečné přirozenosti připustit nemoci. Otvírám nyní své tělo, v němž se uchytila choroba, otvírám je plně vtékajícímu proudu Života Nekonečného. Ten život nyní, právě teď plyne a proudí mým tělem a uzdravuje mne."

                                                                                                  (V souzvuku s nekonečnem - Ralp Waldo Trine)