Příjem a přenos léčivé síly

 

Můžeme ji vnímat, cítit, prožívat v jakémkoli okamžiku a na jakémkoli místě. Záleží jen na nás, pro co se rozhodneme, co chceme přijímat, na co se naladíme.

 
 

 

Pokud je člověk vyladěn ve svém vědomí na všelásku, stává se informačním kanálem přes který proudí duchovní vibrace všelásky, tak dochází k přirozenému propojení s proudem léčivých sil. 

 

Tento stav vyladění lidského vědomí na duchovní vibrace všelásky je hluboce očišťující a má silně pozitivní vliv na veškeré okolí. Duchovní vibrace všelásky mohou být dále přenášeny i skrze myšlenku a slovo. Na tuto skutečnost upozornil v padesátých letech 20. století v Německu Bruno Gröning.  Lidé se tehdy v jeho přítomnosti uzdravovali i z těch nejtěžších onemocnění. K uzdravením dochází ve spojení s jeho jménem i v dnešní době. K vnímání léčivé síly by měl dospět každý člověk sám, skrze vůli žít v jednotě s božími zákony a s přírodou. Mnohdy je však situace složitější, člověk se dostává do obtížných situací, je oslaben dlouho trvajícím chronickým onemocněním, pracovním vytížením, je otupen velkými dávkami léků aj., a tak potřebuje živý impuls k probuzení svého vnímání a cítění proudu vždy přítomné životní síly.  

 

Možnost příjmu léčivé síly

 

Po určité době mého duchovního úsilí mi byla dána schopnost oživovat toto vnímání a cítění proudu životní síly u druhých lidí i skrze nabitou staniolovou kouli. Nyní dávám k dispozici pouze vážným zájemcům, kteří mají víru v Boha a vůli na sobě pracovat.

Tato koule je nabíjena v napojení na princip Krista a ve spojení s Brunem Groningem. S Brunem Groningem jsem v intuitivním kontaktu, jsme spojeni ve smyslu propojení učitel a žák - dostávám informace, které mne formují, s tím je dále spojeno i výraznější propojení pro příjem léčivého proudu a energetické vyrovnávání u mě samotného, a s tím je dále spojena i schopnost přenášet tuto energii na staniolovou kouli. 

 

VŠE SE ODEHRÁVÁ BEZ ZÁMĚRU

 

Sílu můžete vnímat hned, po několika minutách i později,  anebo spontánně, ve chvíli kdy na příjem nebudete myslet. Záleží na momentální vnímavosti, která je u každého jiná. Jde o výrazný impuls k propojení k přítomným léčivým silám, k aktivizaci koule dochází skrze mé uvědomění daných principu a zákonu duchovního a přírodního světa, tak muže tato síla proudit dál a pomáhat i dalším lidem. 

 

Tato koule čistí a několikanásobně zesiluje aurické pole člověka a doplňuje energii na úroveň, která odpovídá úrovni jeho dosaženého duchovního a duševního vědomí. 

Svou žádost o tuto kouli můžete zasílat na email: leciva.sila@centrum.cz (tuto službu poskytuji zdarma - platí se pouze za poštovné, tj. 80kč, na Slovensko 130kč).

 
 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 

Vše, co si uvědomujeme, s tím se spojujeme.

 

 
 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Dotazy a reakce

Titulek: Liéčivá sila Vložil: Margita Datum: 30.03.2017

Včera som túto nádhernú guľu plne využívala pri einstellen prúdila vyššia sila. Tiež keď ju zoberiem do ruky je to cítiť. Áno, ako ste uviedla sila prúdi a je k nájdeniu pre každého a kedykoľvek. Domnievam sa, že prostredníctvom tejto gule je toto prepojenie silnejšie resp. rýchlejšie a možno aj v oslabenom stave človeka dobre slúžiace. Tak toľko som Vám ešte chcela povedať z môjho prežitia a pocitov.

Titulek: léčivá koule Vložil: Jiří D. Datum: 29.03.2017

Milý můj jmenovče, mnohokrát děkuji za léčivou kouli, kterou mě předala Vaše maminka na hodině společenství. Mohu potvrdit výrazné zlepšení svého zdravotního stavu -lépe spím, znormalizoval se mi tl i cholesterol. Zejména se mi však výrazně zlepšil stav operovaného kolena. Poté, kdy sem kouli uchopil do ruky jsem krátce na to pocítil v operovaném koleni velmi výrazné bolesti, které by jako ve vlnách prostupovaly kolenním kloubem. Nepochybně se jednalo o regulace. To se několikrát opakovalo. Poté, kdy regulace přestaly , se pohyblivost kolena velmi zlepšila. Mnohokrát děkuji a prosím o zaslání ještě dvou koulí pro své dvě dcery, stejnou cestou, jako v prvním případě
Děkuji a zdravím. Jiří

Titulek: Liečivá guľa Vložil: Dana G. Datum: 09.02.2017

Dobrý večer pán Sedláček, srdečne vás zdravím a úprimne ďakujem za darček k narodeninám. Dokonalé načasovanie. Guľu som dostala presne na svoje narodeniny. Urobila mi veľkú radosť, dnes som ju mala v práci /domov dôchodcov/ a vnímanie liečivých energií bolo prekvapujúco silné. Tiež sme mali dnes večer stretnutie kruhu priateľov BG a všetky sme sa tešili a intenzívne prežívali heilstrom. Pán Sedláček, srdečne vám ďakujem za guľu a tiež aj za vašu ochotu pomáhať a otvorené srdiečko. Vďaka Pánu Bohu, Brunovi Groningovi a Vám. Dana G.

Titulek: John Vložil: Smithk99 Datum: 25.10.2016

Someone essentially help to make significantly posts I might state. This is the first time I frequented your web page and so far? I surprised with the research you made to create this actual submit amazing. Magnificent activity! eeddcakfcfegdfkg

Titulek: Nevim zda věřit tomu co se tu pise. Vložil: Josef Datum: 22.12.2015

Zdravim vsechny kdo věři v Ježiše Krista v naseho pána. Je spoustu duležitých lidi ktere bych chtěl nějak potěšit se uzdravit drive, než později, a to jen z duvodu že neni moc času. Mám na smrt nemocnou matku, je po operaci mozku kdy ji museli několikrat hlavu otevirat. S tohu částečně oslepla,stratila čich, chut, hmat, atd. Jeji smysli jsou fuč. Má matka je věrná katolička a miluje našeho pána ze všech syl. Do toho dost pribrala, ma sylný zvýš. cukr je diabet. pichá si inzl. a to má 51,let a timto vsim trpý už spoustu let. Věřime že ji náš pán uzdravil natolik, že mu jsme vděčný za tohle všechno. Je toho spoustu co bych vám mohl vyprávět o nas, a co se týče Pána naseho. Co ta koule jak mam verit v nejakou kouli? kdo byl vlastně tento muž? S pozdravem a s požehnánim Josef.

Titulek: Re: Nevim zda věřit tomu co se tu pise. Vložil: Jiří Sedláček Datum: 25.12.2015

Josefe, žijeme všichni zde na zemi, jsou zde boží zákony, které platí pro každého z nás bez rozdílu. Pokud tyto zákony dodržujeme, jsme zdraví jak na duši tak i na těle. A naopak. Život sám je velkou školou, každý den se učíme tyto zákony poznávat a dodržovat. Jsou to především naše myšlenky, slova a emoce co rozhoduje o našem zdraví. K myšlenkám se pojí pozitivní energie které přitahují zdraví, anebo negativní energie, které přitahují nemoc. Máme svobodnou vůli, tedy jsme to jenom my kdo rozhoduje jakým směrem bude uvažovat a myslet. Člověk může vyznávat svou víru v Ježíše Krista, ale On mu nemůže pomoci pokud ten člověk sám porušuje v některé oblasti svého života boží řád, stačí i jediná špatná myšlenka, i ta může přivolat velké neštěstí (viz. Ježíšova slova poté co předal člověku uzdravení: "Jdi a už nehřeš, aby se ti nestalo něco horšího"). Skutečně stále platí a bude platit: Jak člověk zasévá, tak sklízí. My nemůžeme boží zákony měnit, my se jim můžeme pouze přizpůsobit. Nemoc je výstražným znamením, že člověk v některé oblasti svého života nejedná dobře. Nemoc má člověk vrátit zpět na správnou cestu. Bruno Gröning řekl: "Neuzdravuji já, nýbrž uzdravuje ONO! Toto ONO se jmenuje dobro, toto ONO se jmenuje Bůh. To znamená, přihlásit se k životu a k pořádku, který v něm panuje. Kdo se vzdá tohoto pořádku a tím i víry v Boha a sebe sama, ten onemocní. Čím více se oddává své nemoci, tím silnější je její vláda nad ním. Člověk se zaplétá do svých vlastních myšlenek. Z této velmi nebezpečné spleti ho chci vysvobodit. Moje slovo vzbuzuje jeho víru, víru v Boha a v sebe sama. Tím se mu dostává síly k tomu, aby se vymanil ze spleti zatěžujících myšlenek. To urovnává cestu k pořádku a ke zdraví".
Bruno Gröning vyrůstal v katolické rodině, od dětství oplýval zvláštními schopnostmi, lidé i zvířata se v jeho blízkosti cítili dobře a uzdravovali se ze všech nemocí. Na veřejnost byl vtažen až později, kdy otec jednoho malého chlapce mluvil veřejně o uzdravení svého syna. Bruno Gröning měl tyto schopnosti proto, že byl a je tou duchovní bytostí která o své víře v Boha nejenom mluví, ale také ji skutečně žije! Boží léčivá síla tak mohla procházet skrze něj k lidem. Lidé byli přímo prozařováni Boží milostí. Dále pak záleželo jen na člověku zda si své zdraví uchová. Ne jinak tomu bylo v době Ježíše z Nazareta, kterého jste zmínil.

Jak funguje koule. Představte si, že se vším co existuje ve fyzickém světě si můžete vytvořit svůj fyzický kontakt, můžete se toho dotýkat protože máte fyzické tělo. Stejně tak si můžete vytvořit svůj duchovní kontakt s bytostí se kterou máte něco společného, třeba stejný duchovní cíl. Já sám jsem mnoho let den co den věnoval zvláštní pozornost odkazu Bruna Gröninga, s postupem času jsem začal rozumět jeho slovům hlouběji, začal jsem bytostně cítit jeho duchovní čistotu, hloubku a přesvědčení. Mým zájmem je pomáhat trpícím a vést je k Bohu, proto mohu být v takové chvíli v kontaktu s Brunem Gröningem, jeho léčivá síla tak přechází i na tyto koule vytvořené z alobalu, tyto koule si uchovávají svůj jemnohmotný obal který je přenoscem léčivé síly do systému energií lidského těla. Léčivá síla působí v duchovní, duševní i fyzické rovině. Je potřeba být v obrácení k Bohu a důvěřovat v jeho pomoc. Bůh je jediným lékařem. Milý Josefe, přeji Vám mnoho duchovní síly v nelehké životní situaci. Srdečně Jiří Sedláček

<< 1 | 2

Přidat nový příspěvek

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

 

"Já i nekonečný Duch Života, jsme jedno. Já, tedy jako duch, jako bytost duchovní, nemohu ve své skutečné přirozenosti připustit nemoci. Otvírám nyní své tělo, v němž se uchytila choroba, otvírám je plně vtékajícímu proudu Života Nekonečného. Ten život nyní, právě teď plyne a proudí mým tělem a uzdravuje mne."

                                                                                                  (V souzvuku s nekonečnem - Ralp Waldo Trine)